OFERTA 2018

Zajmujemy się zawodowo fotografią od 14 lat. Przede wszystkim jest to fotografia reportażowa. Nie ustawiamy, nie narzucamy żadnego scenariusza i nie wymuszamy sztucznych ujęć. Obserwujemy i utrwalamy ulotne momenty. Jeśli zależy Wam na niestandardowych zdjęciach, pełnych emocji i ciekawych kadrów, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Ślub i wesele

1800 pln

 • minimum 300 zdjęć
 • galeria www
 • zdjęcia gotowe do wydruku
kontakt

przygotowania, ślub, wesele i plener

2500 pln

 • minimum 600 zdjęć
 • galeria www
 • zdjęcia gotowe do wydruku
 • plener w dowolnym terminie
 • fotoksiążka lub album
kontakt

ślub, wesele i plener

2200 pln

 • minimum 500 zdjęć
 • galeria www
 • zdjęcia gotowe do wydruku
 • plener w dowolnym terminie
 • fotoksiążka lub album
kontakt

Co mówią nasi klienci?

someone

Dominika i Paweł

Jesteśmy bardziej niż zadowoleni, wręcz zachwyceni pracą jaką dla nas wykonali Bogusia i Wojtek. Wszystkie zdjęcia wyszły przepięknie i co najważniejsze w pełni naturalnie - fotografowie byli całkowicie nieabsorbujący podczas całej uroczystości oraz wesela, wręcz niewidoczni. Uchwycili wszystko i wszędzie. Również nasi goście chwalili nas za wybór właśnie Bogusi i Wojtka - nie czuli się skrępowani, nie byli sztucznie ustawiani do zdjęć. Myślimy, że właśnie dlatego wszystkie nasze zdjęcia są tak wspaniałe. Również sesja plenerowa jest godna pochwały. Pomijając wspaniałą pogodę, którą udało nam się złapać pod koniec września, to reszta sukcesu to praca Bogusi i Wojtka - pomysły na miejsca, pozy itd. Wszystko chwalimy z czystym sumieniem. Również nie można nie wspomnieć o atrakcyjności finansowej oferty zdjęć ślubnych, w której to jest dwóch fotografów (a jest to naszym zdaniem podstawa, żeby mieć pewność, że wszystko i wszyscy zostaną uchwyceni). W naszej ocenie 10/10 :)) Z pewnością przy najbliższej możliwej okazji (np. chrzciny) również będziemy chcieli współpracować z Bogusią i Wojtkiem. Są oni bowiem profesjonalistami, których jest już niestety coraz mniej. Zdecydowanie polecamy!

someone

Ania i Wojtek

Konkretnie, niewidocznie i bardzo szybko - to opinia w skrócie. A rozszerzając: konkretnie - bo współpracowało się bardzo dobrze, nasza wizja zdjęć została uzupełniona o pomysły Wojtka i fajnie wszystko wyszło.* Koszty - można było negocjować niewidocznie - bo w zasadzie to nie widzać było, kiedy zdjęcia były robione, a uchwycone są wszystkie ważne momenty. Po prostu my uczestniczyliśmy w uroczystościach i nikt nam w tym nie przeszkadzał. W domach na błogosławieństwie, w kościele, czy weselu nikt nam nie kazał robić sztucznych min do zdjęć, ani nie błyskał fleszem po oczach. bardzo szybko - prezentację zdjęć w internecie mieliśmy nim upłynął tydzień od wesela, resztę zdjęć też byśmy pewnie wtedy mogliśmy mieć, ale byliśmy wtedy w podróży poślubnej i nie było takiej potrzeby. Mały drobiazg - ale mieści się w kategorii bardzo szybko - wymyśliliśmy, że rodzicom, chrzestnym i babciom na weselu zamiast zwyczajowych kwiatków i podziękowań damy zdjęcia ze ślubu (tak, tego naszego). Ramki kupiliśmy wcześniej, Wojtkowi podaliśmy wymiary zdjęć i.... się dało. Ślub był o 17, pierwsze podziękowania o 21, a gotowe zdjęcia mieliśmy o ok. 20.30 i co najważniejsze z tego powodu nie umknęło fotograficznie żadne wydarzenie * - fajnie wyszło - opinia pań, które były na zdjęciach i były nimi zachwycone Chyba tyle, gdyby ktoś potrzebował szerszej opinii, kontakt do nas dostanie u Wojtka. My Go polecamy.

someone

Wiola i Tomek

Polecamy wszystkim usługi Bogusi i Wojtka. Zdjęcia przez nich robione bardzo podobały się naszym znajomym i rodzinie. Przede wszystkim dlatego, że wypadliśmy na nich naturalnie (kadry nie były ustawiane, więc na zdjęciach widać realne emocje). Bogusia i Wojtek (nawiasem mówiąc ogromnym plusem jest to, że zdjęcia robi dwójka, a nie jeden fotograf) potrafią bardzo dobrze wykorzystać otoczenie. W naszym przypadku, dobrym przykładem były super- zdjęcia w sali weselnej, w której jest dużo luster i wielu z gości się w nich odbijało. Niezłym zabiegiem były też zdjęcia zrobione, tak jakbyśmy tańczyli w dyskotece (jedna część zdjęcia jest rozmazana, druga - ostra). Bardzo nam się też podobały zdjęcia w plenerze. Bogusia i Wojtek zabrali nas tam gdzie chcieliśmy, nie proponując nawet tak oklepanych scenerii jak Pałac Branickich, czy Rynek Kościuszki. Pojechaliśmy więc m.in. do muzeum wsi i na tory kolejowe. Bogusi i Wojtek sami zaś wyszli z inicjatywą by zrobić nam zdjęcia przy starych kamienicach i (uwaga) stojących po pas w wodzie. Szczególnie tymi ostatnimi ujęciami wszyscy byli zachwyceni. W przypadku pleneru, tak jak i podczas całego wesela fotografowie nic nie wymuszali i robili zdjęcia pokazując nas takimi jacy jesteśmy. To bardzo profesjonalne podejście, które nie wywołuje żadnego stresu, a sprawia wręcz, że pozowanie do takich zdjęć to czysta przyjemność.